Náramek Kočka v modrém

V kategorii: naramky-z-mineralu

VYPRODÁNO
199,00 Kč
Náramek z jadeitu,angelitu a hematitu
  • NAR 049E
  • Out stock
  • Free

Náramek z modrého angelitu a tyrkysového jadeitu zdobí hematitové korálky a středový korálek ve tvaru kočií hlavičky . Kočičí náramek je na pružném lanku, takže se dobře přizpůsobí na různě široká zápěstí.

Jednoduchý, elegantní náramek potěší každou milovnici koček, perfektní doplněk pro kažého .

Délka: 18 cm, průměr kuličky 8mm

Materiál:  jadeit, angelit, hematit, kovové komponenty, pruženka

Jelikož se jedná o šperky z přírodního kamene, je každý kus originál a může se barevně lehce lišit od úvodního obrázku.

Vyrobeno ručně a s láskou zde v Česku od NáramkyLenny

Jadeit :  symbol čistoty a vyrovnanosti. Je spojen se srdeční čakrou a zvyšuje lásku a kvalitu péče o rodinu. Jedná se o ochranný kámen, jenž udržuje svého nositele mimo nebezpečí a vnáší do jeho života harmonii. Přináší soběstačnost, podněcuje zrod nových myšlenek, napomáhá uvolnění emocí.

Angelit: tišící a uklidňující kámen, navozuje pocit hlubokého klidu a míru.Pomáhá navázat kontakt s říší andělů,zvyšuje vnímavost a naladění. Stimuluje jasnovidnost, navazuje kontakt s vesmírnou energií. Léčí záněty, uvádí do rovnováhy štítnou a příštitnou žlázu, pomáhá při potížích s plícemi, utišuje bolest ze slunečních spálenin.

Hematit: uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše negativní, nastoluje v těle klid a mír, Dává větší vůli k životu, zvyšuje důvěryhodnost.Hematit přispívá k soustředění na jednu věc, zlepšuje paměť a přispívá ke zrodu originálních myšlenek. Je užitečný při studiu technických věd a matematiky.

Nezapomeňte náramek krásně zabalit - podívejte se do příslušenství na naše dárkové krabičky, určitě si vyberete. Zajímavý obal je zárukou zaručeného úspěchu!NAR 049E

Specifické reference