Škrábadlo CUBE - více variant

Ekologické škrabadlo -  tunel

Více informací

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

799 Kč

Pokud hledáte škrabadlo pro svou kočičku nebo kocourka, jste tady správně. Zde naleznete škrabadla vyrobená z recyklovaných materiálů, bez použití jakýchkoli plastů. Kočky naše škrabadla jednoduše milují! Naše ekologická škrabadla můžete poté, co doslouží jednoduše recyklovat jako papírový odpad, čímž pomůžete našemu životnímu prostředí.

K čemu všemu domeček CUBE slouží? Kočky si na něj velmi rády lehají, protože z něj mají lepší rozhled. Rády se schovávají dovnitř, aby měly pocit bezpečí. Ještě radši běhají skrz něj a hrají si. A nejraději ze všeho se do něj pustí svými drápky, aby uspokojily své pudy!

Napadlo Vás, že má toto škrabadlo 8 stran k použití? 4 vnitřní a 4 vnější strany dělají z tohoto škrabadla opravdu běžce na dlouho trať a zůstane s Vámi velmi velmi dlouho plně funkční :).

Rozměr - více variant- vyberte v rozbalovací liště

  • 30 x 30 x 30 cm - varianta A
  • 25 x 25 x 30 cm - varianta B
  • 20 x 20 x 30 cm - varianta C

 

Pokyny k použití a doporučení:

  • Škrabadla jsou určena pouze ke škrábání a lenošení koček. 

  • Životnost škrabadla závisí na počtu koček v domácnosti a stavu drápů Vaší kočky (škrabadlo nenahrazuje zastřihávání kočičích drápů - pravidelnou péčí o drápy Vaší kočky prodlužujete životnost škrabadla).

  • Při styku s vodou nebo jinou tekutinou neprodleně vysušte výrobek, zamezíte tak jeho deformacím.

  • Deformováním výrobku (např. ohýbáním nebo jinou změnou tvaru) může dojít ke zničení.

UPOZORNĚNÍ : škrabadla zasíláme jako Balík do ruky, cena balíku začíná na 115 Kč + dobírečné 35 Kč. Výslednou cenu za objednávku vám zašleme po potvrzení objednávky na váš email.