Náramek Stříbrná kočka

Achát, amazonit, angelit

Více informací

Dostupnost: ihned k dodání ( 2 ks)

NAR 046E

199 Kč

Náramek z modrého angelitu a matného achátu doplňuje tyrkysový amazonit a korálek ve tvaru ležící kočičky . Kočičí náramek je na pružném lanku, takže se dobře přizpůsobí na různě široká zápěstí.

Jednoduchý, elegantní náramek potěší každou milovnici koček, perfektní doplněk pro kažého .

Délka: 18 cm, průměr kuličky 8mm

Materiál: achát, angelit, amazonit, kovové komponenty, pruženka

Jelikož se jedná o šperky z přírodního kamene, je každý kus originál a může se barevně lehce lišit od úvodního obrázku.

Vyrobeno ručně a s láskou zde v Česku od NáramkyLenny

Angelit: tišící a uklidňující kámen, navozuje pocit hlubokého klidu a míru.Pomáhá navázat kontakt s říší andělů,zvyšuje vnímavost a naladění. Stimuluje jasnovidnost, navazuje kontakt s vesmírnou energií. Léčí záněty, uvádí do rovnováhy štítnou a příštitnou žlázu, pomáhá při potížích s plícemi, utišuje bolest ze slunečních spálenin.

Achát:  -  je silný uzemňovací kámen, který dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Posiluje soustředění, a praktická rozhodnutí, dodává odvahu.Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu a napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty. Stabilizuje auru, posiluje lásku dodává odvahu k hledání lásky nové.

Amazonit - uklidňuje, hojí citová traumata, zmenšuje obavy a strach. Léčí bolesti hlavy, pomáhá vyrovnávat emoce, dodává fyzickou výdrž. Podporuje v nás praktičnost a laskavost. Je to "kámen naděje",  jeho nošením podpoříte vaše štěstí pro všechny vaše naděje a sny.Zmírní stres ve vašem každodenním životě.

Nezapomeňte náramek krásně zabalit - podívejte se do příslušenství na naše dárkové krabičky, určitě si vyberete. Zajímavý obal je zárukou zaručeného úspěchu!