Náramek medailon Kočka

Minerální náramek s ocelovým přívěskem

Více informací

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

NAR 038E


Informujte mě, až bude k dispozici

220 Kč

Krásný náramek je z šedého matného jaspisu a růženínu, doplňují jej dva korálky jahodového jadeitu, zdobí jej přívěsek z nerezové oceli. Kočičí náramek je na pružném lanku, takže se dobře přizpůsobí na různě široká zápěstí.

Jednoduchý, elegantní náramek potěší každou milovnici koček

Délka: 18 cm, průměr kuličky 8mm

Materiál:  jaspis, jadeit, růženín,nerezová ocel,pruženka

Jelikož se jedná o šperky z přírodního kamene, je každý kus originál a může se barevně lehce lišit od úvodního obrázku.

Vyrobeno ručně a s láskou zde v Česku od NáramkyLenny

JASPIS : Nabízí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a udržuje vyvážený poměr mezi složkami jing a jang. Jaspis lidem připomíná, aby si vzájemně pomáhali. Pročišťuje a srovnává jednotlivé čakry a auru.Pohlcuje negativní energii, přináší pomoc během dlouhodobých nemocí nebo hospitalizaci, didává tělu energii.

JADEIT : Symbol čistoty a vyrovnanosti. Je spojen se srdeční čakrou a zvyšuje lásku i kvalitu péče o rodinu. Jedná se o ochranný kámen,, který vnáší do života harmonii. Jadeit přitahuje štěstí a přátelství, napomáhá uvolnění emocí, uvádí duši do souladu s tělem.

RŮŽENÍN :Symbol lásky, krásy a uzdravení. Jedná se o nejdůležitější krystal pro srdce a srdeční auru. Pomáhá nesmělým vyjevit skrývané pocity, učí nás trpělivosti při řešení problémů. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod kterým se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře.Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním, učí sebelásce.

Nezapomeňte náramek krásně zabalit - podívejte se do příslušenství na naše dárkové krabičky, určitě si vyberete. Zajímavý obal je zárukou zaručeného úspěchu!