Hračky pro kočky

Dnes se podělím o zážitky s testováním hraček se šantou kočičí. Jak jsem psala, mí dva kočičáci jsou vrchními testovači všech hraček, pamlsků a jiných věciček určených pro kočky. Největší rodeo začíná, když přijde nová zásilka hraček se šantou.

Každý kocour reaguje jinak - zrzavý Arčínek na šantě vyloženě ujíždí, kdežto modrý Maxíček se sice zapojí, ale velmi vlažně, spíše s otázkou v očích...co na tom furt máte???Takže zrzeček začne nadšeně očuchávat pytel se zbožím, zapojí do práce nejenom čumák, ale i drápy, takže zdárně pytel protrhne a začne vyhrabávat jednotlivé hračky.Při tom zvláštně mručí, otírá se o hračky, s oblibou si pak do té hromady lehne a se zasněným pohledem slastně vrní.Vždycky mu jednu hračku vybalím z igelitového obalu, ať si to vychutná naplno...a to pak jeho radost nezná mezí. Otírá se o ni, drží v packách a otírá si tlamičku z obou stran, pak nosí hračku v tlamičce po celém bytě, a nakonec slastně upadne do dřímoty. To je signál pro Maxíčka, který to celé sledoval s otázkou v očích, přijde blíž a začne všechno pečlivě očuchávat, občas do hračky dloubne pacičkou...ale pořád má takový udivený kukuč, jako proč tak vyvádíte?

Jednou se zrzeček zapojil do testování velké zásilky, a to už na něj bylo trochu moc, vypadal jako totálně sjetý, nakonec v té hromadě zmoženě usnul, ale s tak šťastným výrazem, že jsem si ho musela i vyfotit:-)

A jak reagují vaši kočičáci na hračky se šantou???

Přidat komentář:

* Jméno:
* E-mail: (nebude zobrazeno)
   WWW stránky: (odkaz s http://)
* Komentář:
Kod: