Proč zrovna Náš Miláček?

Zdravím všechny příznivce koček ve svém novém obchodě Náš miláček. A proč zrovna Náš miláček? No protože skoro každý z nás má doma nějakého miláčka, ať už chlupatého, s peřím či s šupinami...nebo taky úplně holého, ale vždy je to stvoření, které nám přináší spoustu radosti, lásky a pobavení.

Někde jsem četla citát, že lidé se dělí na lidi psí, lidi kočičí a lidi ničí. Já už odmalička patřím mezi typické kočičí lidi a proto když jsem v nedávné době musela řešit dilema, zda navzdory svému zdravotnímu stavu zůstanu ve stresujícím a vyčepávajícím zaměstnání, nebo zda to ukončím a vydám se novou cestou......tak jsem se rozhodla , že se budu věnovat něčemu, co mě bude bavit a naplňovat mě radostí.

A tak vznikl tento obchod, kde najdete spoustu zajímavých dárků, originálních šperků, kabelek i doplňků do bytu, skoro vše s motivem koček. Ale protože se občas vyskytnou situace, kam se kočka nehodí , tak mám i kategorii Bez koček ( ovšem takové situace se vyskytují velice vzácně).

V mé domácnosti se kočky vyskytují už asi 30 let, začalo to první peršankou, modrokrémovou Elinkou, kterou mi koupil můj muž ( Martine-díky! ). Elinka se dožila úctyhodných 17 let, a když jí selhávaly ledviny a já ji musela s těžkým srdcem utratit, myslela jsem, že si vybrečím oči. Byla to kočka se silnou osobností, úžasně chytrá a milá, na ni budu vždycky ráda vzpomínat. Po asi půlročním období, kdy jsem tvrdila, že už kočku nechci, že to podruhé nechci zažít, jsem změnila názot a pořídila si vysněného briťáka. Bohužel modrý byl už zadaný, tak jsem si přivezla domů červeně mramorovaného kocourka jménem Archie, alias Arčínek, důvěrně Zrzek. Úžasné kotě, užili jsme si spoustu legrace, ale když měl kolem roku, začal ráno naříkat, když jsem odcházela do práce. Každý ví, jak dokáže trhat srdce kočičí nářek, když stojíte ráno u výtahu a za dveřmi bytu kvílí kotě.Což pro mě bylo impulzem pro koupi modrého britského kocourka, společníka a kamaráda pro mého zrzečka. Noooo....záměr dobrý,budou dva, budou si hrát....tak to mi trošku nevyšlo, zrzek mi to dodneska neodpustil, co jsem to přitáhla do baráku za cizince, ale postupně si zvykli a poté co si vyjasnili kompetence a revíry, tak nastal mír. A ten trvá s přestávkami už deset let, koti mají dneska 10 a 11 let, a v případě Maxíčka i stejně tolik kilo:-)

Svůj obchod bych chtěla postupně doplňovat a rozšiřovat i o krmivo, hlavně na bázi přírodní, zejména holistické krmivo, homeopatické přípravky, vitamíny, jednáme i s dodavateli ze zahraničí o výhradním zastoupení pro Českou republiku, ale to je běh na dlouhou trať.Takže snad během příštího roku....

Tak, na úvod to stačí, brzy se ozvu s novinkami.

.

Komentáře (2)

  • Avatar
   Rika
   lis 8, 2014

   To znám, svou chlupatou holčičku bych nevyměnila za nic na světě:-) A už přemejšlím nad vánočním dárkem:-)

  • Avatar
   Alča
   lis 12, 2014

   Rekord mýho miláčka jsou 3 myši za den:-) Nepřekonáno, ale mnohokrát zopakováno:-)

Přidat komentář:

* Jméno:
* E-mail: (nebude zobrazeno)
   WWW stránky: (odkaz s http://)
* Komentář:
Kod: